Velkommen!
Kamper på Sømna stadion sesongen 2018(endringer vil forekomme):
Dato | Dag | Tid | Hjemmelag | Resultat | Bortelag | Turnering |
28.04.2018 | lørdag | 13:00 | Sømna IL 9'er | - | Leirfjord | J15 Jenter 1.div avd.2 h.land |
02.05.2018 | onsdag | 17:00 | Sømna IL Rød | - | Sport Torghatten | G12 Lillegutt 9er avd.6 Brønnøy |
02.05.2018 | onsdag | 19:15 | Sømna IL 9er | - | Brønnøysund | G14 SMG 11er 1.div avd.4 H.land |
05.05.2018 | lørdag | 13:00 | Sømna IL 9er | - | Korgen | G14 SMG 11er 1.div avd.4 H.land |
05.05.2018 | lørdag | 15:00 | Sømna | - | Gruben | MEN 6.div avd 2 H.land |
09.05.2018 | onsdag | 19:00 | Sømna IL | - | Tjalg | J12 Lillejente 9er avd.2 H.land |
15.05.2018 | tirsdag | 15:45 | Sømna IL G10 | - | Vega | G10 Minigutt 7er avd.6 Brønnøy |
15.05.2018 | tirsdag | 19:00 | Sømna IL Hvit | - | Brønnøysund | G12 Lillegutt 9er avd.6 Brønnøy |
23.05.2018 | onsdag | 19:00 | Sømna IL Rød | - | Brønnøysund G13 7er | G12 Lillegutt 9er avd.6 Brønnøy |
23.05.2018 | onsdag | 19:00 | Sømna IL | - | Brønnøysund | J12 Lillejente 9er avd.2 H.land |
26.05.2018 | lørdag | 12:30 | Sømna | - | Sandnessjøen 2 | MEN 6.div avd 2 H.land |
27.05.2018 | søndag | 13:00 | Sømna IL 9'er | - | Bossmo/Ytt. | G16 Gutter 1.div avd 2 H.land |
27.05.2018 | søndag | 15:00 | Sømna IL 9'er | - | Sandnessjøen /Herøy | J15 Jenter 1.div avd.2 h.land |
30.05.2018 | onsdag | 16:30 | Sømna IL Hvit | - | Vega | G12 Lillegutt 9er avd.6 Brønnøy |
30.05.2018 | onsdag | 18:00 | Sømna IL G10 | - | Brønnøysund 1 | G10 Minigutt 7er avd.6 Brønnøy |
30.05.2018 | onsdag | 19:00 | Sømna IL 9er | - | Olderskog 1 | G14 SMG 11er 1.div avd.4 H.land |
06.06.2018 | onsdag | 16:30 | Sømna IL | - | Vega | J12 Lillejente 9er avd.2 H.land |
06.06.2018 | onsdag | 18:00 | Sømna IL Rød | - | Sømna IL Hvit | G12 Lillegutt 9er avd.6 Brønnøy |
09.06.2018 | lørdag | 15:00 | Sømna | - | Herøy/Dønna | MEN 6.div avd 2 H.land |
12.06.2018 | tirsdag | 18:00 | Sømna IL G10 | - | Tjalg 1 | G10 Minigutt 7er avd.6 Brønnøy |
12.06.2018 | tirsdag | 19:00 | Sømna IL 9'er | - | Brønnøysund | G16 Gutter 1.div avd 2 H.land |
13.06.2018 | onsdag | 18:00 | Sømna IL Hvit | - | Brønnøysund G13 7er | G12 Lillegutt 9er avd.6 Brønnøy |
16.06.2018 | lørdag | 13:00 | Sømna IL 9'er | - | Mosjøen IL 2 | G16 Gutter 1.div avd 2 H.land |
19.06.2018 | tirsdag | 18:00 | Sømna IL Hvit | - | Vevelstad | G12 Lillegutt 9er avd.6 Brønnøy |
20.06.2018 | onsdag | 19:00 | Sømna IL 9er | - | Halsøy | G14 SMG 11er 1.div avd.4 H.land |
23.06.2018 | lørdag | 13:00 | Sømna IL 9'er | - | Selfors /Stål | G16 Gutter 1.div avd 2 H.land |
19.08.2018 | søndag | 13:00 | Sømna | - | Lurøy FK | MEN 6.div avd 2 H.land |
22.08.2018 | onsdag | 16:30 | Sømna IL Rød | - | Vega | G12 Lillegutt 9er avd.6 Brønnøy |
29.08.2018 | onsdag | 19:00 | Sømna IL 9'er | - | Halsøy 9er | J15 Jenter 1.div avd.2 h.land |
02.09.2018 | søndag | 13:00 | Sømna IL 9'er | - | Leirfjord | J15 Jenter 1.div avd.2 h.land |
02.09.2018 | søndag | 15:00 | Sømna | - | Mosjøen IL 2 | MEN 6.div avd 2 H.land |
04.09.2018 | tirsdag | 18:00 | Sømna IL G10 | - | Brønnøysund 2 | G10 Minigutt 7er avd.6 Brønnøy |
04.09.2018 | tirsdag | 19:00 | Sømna IL 9er | - | Mosjøen IL 9'er | G14 SMG 11er 1.div avd.4 H.land |
05.09.2018 | onsdag | 16:30 | Sømna IL Hvit | - | Sport Torghatten | G12 Lillegutt 9er avd.6 Brønnøy |
05.09.2018 | onsdag | 17:00 | Sømna IL | - | Tjalg | J12 Lillejente 9er avd.2 H.land |
05.09.2018 | onsdag | 19:00 | Sømna | - | Grane | MEN 6.div avd 2 H.land |
11.09.2018 | tirsdag | 18:00 | Sømna IL Rød | - | Vevelstad | G12 Lillegutt 9er avd.6 Brønnøy |
12.09.2018 | onsdag | 19:00 | Sømna IL 9'er | - | Mosjøen IL 1 | G16 Gutter 1.div avd 2 H.land |
15.09.2018 | lørdag | 13:00 | Sømna | - | Silkefot | MEN 6.div avd 2 H.land |
15.09.2018 | lørdag | 15:00 | Sømna IL | - | Mosjøen IL | J12 Lillejente 9er avd.2 H.land |
16.09.2018 | søndag | 15:00 | Sømna IL 9'er | - | Sandnessjøen /Herøy | J15 Jenter 1.div avd.2 h.land |
19.09.2018 | onsdag | 15:45 | Sømna IL 9er | - | Vega 7er | G14 SMG 11er 1.div avd.4 H.land |
19.09.2018 | onsdag | 17:00 | Sømna IL G10 | - | Tjalg 2 | G10 Minigutt 7er avd.6 Brønnøy |
19.09.2018 | onsdag | 18:00 | Sømna IL Rød | - | Brønnøysund | G12 Lillegutt 9er avd.6 Brønnøy |
22.09.2018 | lørdag | 15:00 | Sømna IL 9'er | - | Gruben | J15 Jenter 1.div avd.2 h.land |
23.09.2018 | søndag | 12:00 | Sømna IL 9'er | - | Gruben | J15 Jenter 1.div avd.2 h.land |
23.09.2018 | søndag | 13:30 | Sømna IL 9'er | - | Sandnessjøen | G16 Gutter 1.div avd 2 H.land |
23.09.2018 | søndag | 15:00 | Sømna IL | - | Hattfjelldal 7er | J12 Lillejente 9er avd.2 H.land |
07.10.2018 | søndag | 13:00 | Sømna | - | Vega | MEN 6.div avd 2 H.land |
Sportsplan
Denne sportsplanen er et arbeidsdokument, og kan endres løpende ved styrevedtak.
http://somnail.fastweb.no/files/Fotballgruppas filer/Sportsplan Sømna fotball.pdf
|
Treningstider |